SPĒCĪGS AUTO APKOPES ZĪMOLS — KOPŠ 1950

Sākot no kompaktajām automašīnām un vidēja lieluma transportlīdzekļiem līdz luksusa automašīnām, no autosporta un modificētiem auto līdz klasisko automašīnu pasaulei: SONAX atbalsta visus automašīnu entuziastus un ekspertus, kad runa ir par perfektu transportlīdzekļu izskatu.

SONAX vēsture aizsākās 1903. gadā. Tajā laikā Neuburgā pie Donavas, pašreizējā uzņēmuma īpašnieka vecvectēvs Francs Hofmans, ieguva silīciju - ārkārtīgi smalku minerālu, ko izmantoja mājsaimniecībā pulēšanai.

SONAX kā tas viss sākās...

Pēc Otrā pasaules kara Francs Hofmans sāka ražot kopšanas līdzekļus. Zīmolu “Sona” galvenokārt izmantoja mājsaimniecības sudraba pulēšanai; automašīnu kopšanas līdzekļiem tika pievienots “X” kā vaska sinonīms - dzima “SONAX”. Sākums bija vienkārša rakstura: četri SONAX pārstāvji brauca cauri Vācijai ar pilnībā piekrautām VW vabolēm. Svarīgs bija personīgais kontakts ar klientiem: tajā laikā reklāma nebija iedomājama.

Par izcilu automašīnas izskatu

Līdz ar Vācijas ekonomisko brīnumu radās izrāviens SONAX automašīnu kopšanas līdzekļiem. Sākot ar 60. gadu vidu, SONAX piegādāja pirmajām pilnībā automātiskajām automazgātavām, augstas kvalitātes tīrīšanas un kopšanas līdzekļus. Tajā pašā laikā manuālās automašīnas kopšanas programma tika nepārtraukti attīstīta. Arvien vairāk cilvēku lepni atļāvās privātās automašīnas. Sestdienās mašīnu mazgāšana bija jau kā rituāli, reti to darīja uzpildes stacijas dežurants, bet lepns automašīnas īpašnieks to izdarīja savām rokām. Strauji pieauga pieprasījums pēc automašīnu kopšanas līdzekļiem - līdz ar to auga arī SONAX zīmola panākumi.

Drīz SONAX aptvēra jaunus tirgus: lauksaimniecības sektoru, metālizstrādājumu tirdzniecību, mežsaimniecības nozari, celtniecību, ražošanas inženieriju un sanitārijas nozari - visi no tiem paļaujas uz augstākās klases SONAX produktiem.

Izcilas idejas šodienas un rītdienas panākumiem

SONAX pētījumu nodaļa nepārtraukti strādā, lai labus produktus padarītu vēl labākus. Pastāvīgas inovācijas aktivitātes atkal un atkal pievērš tirgus uzmanību SONAX produktiem.

Šodien Jūs varat iegūt SONAX vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. Eksporta daļa ir pieaugusi līdz vairāk nekā 43 procentiem. Visā pasaulē SONAX produkti atbilst visaugstākās kvalitātes “ražoti Vācijā” un pārliecina ar izcilu efektu un izcilu sniegumu. Daudzi veiksmīgi pārbaudījumi un neatkarīgu institūciju apbalvojumi uzsver to gadu no gada.

Neskatoties uz straujo karjeru, sākot no sudraba pulēšanas līdzekļa līdz pasaulslavenajam visaugstākās klases kopšanas līdzekļu ražotājam, SONAX vienmēr ir palicis ģimenes uzņēmums ar reģionālām saknēm.