Sonax oficiālais detailinga speciālists

Jūs esat pieredzējis detailinga speciālists ar savu biznesu vai ambiciozs jaunpienācējs šajā nozarē un vēlaties piedāvāt saviem klientiem vislabāko transportlīdzekļu kopšanas produkciju? Tad tagad kļūsti par daļu no SONAX ģimenes un gūsti labumu no mūsu PROFILINE produktu kvalitātes un, iespējams, lielākās starptautiskās profesionālo izplatītāju kopienas. Uzziniet vairāk par savu iespēju kļūt par vienu no mūsu izvēlētajiem autorizētajiem detailinga speciālistiem!

Jūsu ieguvumi kā autorizētam detailinga speciālistam

Jūs esat daļa no SONAX ģimenes un saņemat personīgu un regulāru atbalstu no mūsu īpaši apmācītās ekspertu komandas. SONAX augstā zīmola atpazīstamība un starpnozaru reklāmas spēks nodrošina papildu reklāmu jūsu biznesam. Turklāt apmaiņa ar mūsu starptautiskās sabiedrības speciālistiem piedāvā jums iespēju vēl vairāk paplašināt savas zināšanas. Turklāt mēs katram jaunajam dalībniekam bez maksas nodrošinām ekskluzīvu reklāmas paketi. Izmantojot specializētu ierakstu mūsu mājas lapā, mēs atbalstām jūsu redzamību ieinteresētajiem klientiem jūsu reģionā.

Jums būtu jāpiemīt šādām prasmēm

Ideālā variantā,Jums ir pieredze detailinga biznesā vai jau esat detailiga profesionālis ar stabilu biznesu. Jūsu lokācijas vietai jābūt brīvi pieejamai un publiski zināmai un ir nepieciešamais tehniskais aprīkojums. Kā SONAX klients, Jūs primāri lietojat mūsu PROFILINE sērijas produkciju. Ideāli ja Jūs esat aktīvs sociālajos tīklos un aktīvi komunicējat ar klientiem, detaileriem un citiem detailinga industrijas pārstāvjiem.

#sonaxfamily